Перший воєнний проєкт

Це було немов у кіно. Проєкт на 100% створений під час війни і замовлений у березні, коли навколо розверзлося пекло. Ми проєктували його під обстрілами Харкова, виготовили в рекордні строки та провезли через всю Україну при критичній нестачі пального. Сюжет для Netflix? Ні, наша реальність.

KUBIS доводить, які сильні духом у нас люди. Виклик обставинам та самим собі. 

Нас невпинно надихала ідея проєкту: обладнання для торговельної зали магазину білизни та купальників. Для нас це було про майбутнє — сьогодні моторошний березень, а десь там попереду — літо, сонце, море.  Щасливі українські жінки на шопінгу, що планують вікенд та радіють обновкам. Ми прагнули в це тепле та вільне майбутнє. Така думка надавала нам сміливості та сил.

Проєкт був повністю завершений вже за 5 тижнів. За ідеєю дизайнера Юрія Охтієнка KUBIS створив універсальні модульні системи меблів. Концепт в рамках проєкту для всеукраїнської мережі магазинів білизни адаптивно пристосовується під різні типи приміщень.

Так з’явилися функціональні тумби з шухлядами, хромовані сталеві рейли та багато дзеркал. Стіка рецепції притягує погляди цікавим орнаментом декоративних панелей зі шпону. Магазин Juliette Lingerie у Львові запрошує на шопінг, а ми знаємо, що здатні долати неможливе та впевнено йти уперед. 

До списку статей