ЕКСПОЗИЦІЯ KUBIS. KYIV

Експозиція в салоні Києва поповнилась розкішною гардеробною кімнатою! Проєкт створений нашими дизайнерами, в якому ми намагались втілити все найкраще що вміємо: сучасний дизайн, цікаві технічні рішення, які змогли б оцінити всі охочі.

Одразу при вході нас зустрічає стіна зашита МДФ панелями та асиметричні дзеркала з підсвіткою. 

Для зовнішнього та внутрішнього корпусу ми обрали італійський SAIB  у темному дерев'яному декорі. Стіна гардеробу виконана з фактурної шкіри у теракотовому кольорі, чимось схожа на шкіру з салону BMW. Фасади закритих частин з МДФ у сіро-пудровому відтінку. А торці зашиті алюмінієвим профілем. 

Брючниця, прихована шухляда, яка відчиняється ключем-магнітом, безліч полиць та шухляд для зберігання. Ми задіяли кожен сантиметр приміщення, наповнивши його функціоналом. 

Також гардеробна має дві родзинки. Перша: акцентний острів з висувними шухлядами та відділ для аксесуарів, під графітовим склом з підсвіткою. В якому ми приховали фурнітуру за допомогою шкіряної вставки. 

І друга: так як наше виробництво стало працювати зі шкірою, ми не змогли не зробити м'які шкіряні шухляди, які зафіксовані на корпусі з МДФ. Вони точно варті того, щоб їх побачити. 

Приходьте оцінити їх на власні очі за адресою: Київ, Євгена Коновальця 5

До списку статей