AI IN DESIGN

У фіналі цього року в стінах нашого столичного шоу-руму зібрались дизайнери та творчі люди. Це була змістовна, тепла, цікава та пізнавальна зустріч, адже ми поринули у захоплюючий світ штучного інтелекту завдяки PhD комп'ютерних наук – Вірі Гуськовій. Яка розповіла нам про можливості, які відкриваються перед дизайнерами завдяки використанню штучного інтелекту.

І одразу до гарних новин: замінити дизайнера чи архітектора ШІ не зможе!

Але ця технологія – ідеальний помічник, що може прискорити проєктування, та  збагачує творчий процес, надаючи унікальні ідеї та концепції. Завдяки йому можна автоматизувати рутинні справи, які забирають багато часу та сил, збирати аналітичні дані по певному запиту, створювати базові планування чи концепт-дизайни.

Технології майбутнього вже тут, і ми в Kubis готові втілювати вашу мрію у реальність із використанням ШІ та передових рішень. 

Звісно, не обійшлось без презентації нашої експозиції, яка поповнилась затишною зоною спальні та санвузлом з природними мотивами.

Окрема подяка партнерам по каменю, за цікаву презентацію та краш-тест матеріалів. 

Вдячні всім гостям, що розділили цей вечір з нами! Разом ми продовжуємо досліджувати нові горизонти у дизайні та архітектурі.

До списку статей