Правила експлуатації

1. Використовуйте меблеві вироби виключно за призначенням.
2. Використовуйте меблі тільки в закритих приміщеннях при температурі повітря від -10 оС до +50 оС, з відносною вологістю не більше 75%. У приміщеннях з вологістю повітря до 100%, наприклад у ванних кімнатах, підлягають експлуатації тільки вироби, які виготовлені зі спеціальних матеріалів.
3. Не встановлюйте меблі під прямими сонячними променями.
4. Не допускайте безпосереднього контакту з водою. Якщо це все-таки відбулося, швидко видаліть воду і добре висушіть виріб.
5. Не допускайте контакту з гарячими предметами (більше 60 оС) або відкритим вогнем. Не ставте ввімкнені електрообігрівачі ближче, ніж 1,5 метра від виробу.
6. Не допускайте вібрації, коливання й удари, контакту з гострими предметами, з хімічно активними речовинами.
7. Періодично протирайте пил з меблів м'якою тканиною. У важкодоступних місцях видаляйте пил з допомогою пилососа. Користуйтеся тільки спеціальними розчинами, які призначені для догляду за меблями. Для скляних частин використовуйте засоби для миття скла.
8. Дотримуйтеся правил експлуатації вбудованої побутової техніки, санітарних приладів, електроарматури тощо. Виробник несе відповідальність тільки за технічно правильний монтаж меблів.
9. Розбирання та регулювання меблів здійснюється виключно фахівцями.
10. Транспортування виробів можливе лише в упаковці, яка запобігає деформуванню і переміщенню компонентів.
11. Не допускається утилізація виробів підприємствами, які не мають відповідного сертифікату. Вироби не підлягають спаленню.