Наші партнери

Компанія Raumplus заснована в Німеччині 1985 року, і сьогодні її представництва є більш ніж у 45 країнах світу. Розсувні системи Raumplus здатні забезпечити ідеальне ковзання дверей у меблях будь-якої складності. Вигострена майстерність - справа часу!

 

Австрійська компанія «Egger» з 1961 року «розширює можливості дерева». Тепер процес і результат обробки будь-якого інтер'єру, аж до декорування дверей - справжнє мистецтво. Екологічно бездоганні, надійні матеріали служитимуть вічно. І, будьте впевнені, дизайн - на вищому рівні!

 

Австрійський концерн «Blum» - сімейне підприємство, яке має понад 50 років успішного досвіду виробництва фурнітури для меблів на шести континентах. За допомогою інноваційної системи BLUMOTION шухляди та дверцята на Вашій кухні і в спальні будуть зачинятися та відчинятися тихо і м'яко, навіть якщо робити це з розмаху.

 

Німеччина. Більше 60 років досвіду у створенні індивідуальних рецептур полімерних матеріалів. RAUKANTEX - це фірмовий знак кромок, які використовує в своєму виробництві компанія KUBIS®. Екологічно безпечні, довговічні, широка гамма кольорів і стилів. Благородство - головна риса торгової марки REHAU.

 

Німеччина. Міжнародна група компаній, заснована в 1923 році династіями Häfele і Thierer. Команда компанії з року в рік «знаходить кращі рішення» для своїх клієнтів у виробництві меблевої і столярної фурнітури. Направляючі від компанії Hafele – це престижна візитна картка Ваших меблів!

 

Завод заснований у 1987 році і знаходиться в Ізраїлі. CaesarStone створює найпрекрасніші поверхні з кварцу в світі. Стільниця CaesarStone не тільки безтурботна в побуті, але й має багатий вигляд. Це екологічно чистий продукт, що позитивно впливає на атмосферу в домі. А ще Вас неодмінно вразить колекція плит Concetto!