KUBIS® поза конкуренцією

 1. Ви можете замовити дизайн-проект і укласти угоду про виготовлення меблів на ранніх стадіях будівництва або ремонту. В цьому є перевага для Вас - економія фінансів і часу.
 2. Узгодженість наших дій, консультаційна підтримка та своєчасний обмін інформацією між усіма учасниками будівельного процесу (ми, Ви, Ваші архітектори та дизайнери) гарантує ефективне і точне виконання Вашого унікального задуму і проекту.
 3. Ми працюємо з різними стилями.
 4. Завершуємо роботу чітко в установлені строки.
 5. Наші меблі ідеально продумані з точки зору інженеринга.
 6. Розробляємо грамотні дизайн-проекти і обговорюємо з Вами всі деталі.
 7. Ми надаємо гарантію 5 років на деталі механізму розсувних систем і 12 місяців - на корпус виробів.

А також:

 • Наша компанія - виробник.
 • Будуємо довірливі стосунки з клієнтами.
 • Знаходимо альтернативне рішення будь-якого питання.
 • Надаємо оптимальне співвідношення дизайн-ціна-інженеринг.
 • Співпрацюємо з провідними світовими виробниками.
 • Надаємо транспортні послуги.

 

Компанія KUBIS® посідає почесне місце в меблевій індустрії України. Сьогодні вона користується величезним успіхом і кожного дня виправдовує довіру клієнтів.

Об'єктом нашого виробництва є високоякісні, елітні корпусні меблі на замовлення. Використовуємо в своїх проектах різні стилі та напрямки: модерн, арт-деко, мінімалізм, хай-тек, кітч (або кіч) та інші.

Ми працюємо з індивідуальними дизайнерськими проектами. Грамотно складений план меблів, професійний добір матеріалів і кольорової гами ¬– 80% кінцевого результату. Установникам залишається лише зібрати всі ідеї в єдиний виріб.

У виробництві ми використовуємо високотехнологічне обладнання, новітні технології, першокласні та екологічно чисті матеріали, фурнітуру, комплектуючі та інші деталі, які, по суті, визначають зовнішній вигляд і функціональність меблів.

Ми довіряємо лише професіоналам! Наша команда складається з фахівців високого класу, які мають багаторічний досвід у галузі меблевого виробництва. Саме в їхніх руках Ваша вітальня, кухня, дитяча, шафа-купе, журнальний стіл або тумба перетворяться на справжній шедевр.

А також, не секрет, що успіх будь-якої компанії залежить від правильного вибору партнерів. Саме тому ми співпрацюємо тільки з найвідомішими гігантами світового масштабу в меблевій промисловості - Raumplus (Німеччина), Egger (Австрія), BLUM (Австрія), Bartolucci (Італія), Hafele (Німеччина), REHAU (Німеччина) та багато інших. Перейти до сторінки з партнерами ...

Ласкаво просимо! Ми завжди раді співпрацювати з Вами.